Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud mondani egy flash...

Valaki tud mondani egy flash playert amivel a neten indulnak ajátékok és vidik? (TELEPÍTÉST NEM IGÉNYLŐ)

Figyelt kérdés
FONTOS HOGY TELEPÍTÉS NÉLKÜL IS MŰKÖDJÖN MERT SULIGÉPRE KÉNE :)
2011. jan. 20. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Telepítés nélkül nem lehet hozzájutni az Adibe Flash Playerhez (mivel ugye ezen megy a legtöbb ilyen cucc). Suliban azzal foglalkozz, amivel kell, ökörködni ráérsz otthon is.
2011. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Munkahelyi gépeken is alapból letiltja az informatikus, kivéve ha olyan jellegű a munka. Iskolában pedig nem videók nézésével kellene foglalkozni, hanem a tanulással.
2011. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyébként hálózati gépre nem is tudnál telepíteni, mert azt kizárólag a vezérgépről lehetne feltenni. Jogosultságot még nem tanultátok? Hálózatok: vezérgép és kliensgépek. Vagy egy gépen belül rendszergazdai (teljes) hozzáférés és korlátozott fiókok.
2011. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Na most kiosztom a bandát.

Először is én mindig megcsinálom az órai feladatot, és utána mondja a tanár hogy szabad foglalkozás.

Mivel most a weboldalszerkesztéssel foglalkozunk, gondoltam bele teszek a saját alkotásomba, némi flash funkciót, amivel szerezhetek néhány jó pontot a tanárnál.

Harmadszor az oké hogy hálózaton vannak a gépek, de az a szerver kliens gép az jelen esetben hülyeség, ugyanis ha van jogosultság lehet, ha nincs akkor nem lehet telepíteni.


Nem értem, miért nem lehet néhány normális választ leírni, mért kell rögtön az ökörködésre, meg a videó nézegetésre gondolni.

2011. jan. 20. 14:55
 5/10 anonim ***** válasza:
nálunk suliba nem kaptunk admin jogot, de ha letöltöd a gugli krómot, akkor azzal jön flash is.
2011. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jajjj de okos űgyes kifijjjúúúúú vagy ezt így előljároban.

Azért a domainbe lévő gépek "nem ilyen egyszerűek" ahogy te elképzeled... de biztos mindenki hülye ...


am. meg google chrome portable a te barátod ....

2011. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Néhány napja bejelentette a Google, hogy kivették a Chrome-ból a Flasht. Vagyis ezzel sem lehet.
2011. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti hozzászólónak csak úgy mondom, ha a tanár nekem mond valamit, akkor azt általában elhiszem. Mivel év elején rögtön azzal kezdte, hogyan működik a hálózat a teremben, milyen összeköttetések vannak a gépek között, azért már csak tudom mi van ott. Tudod az ilyen kis okoskodó embereket mint TE, nagyon utálom, mert semmit nem kérdeznek hanem mondják amit jónak tartanak.
2011. jan. 20. 22:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaa értem, te vagy az ügyeletes zseni.... ;-)


Továbbra is tartom, hogy, ha valamihez nem értesz arról ne állíts hülyeséget ....

2011. jan. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem, én nem vagyok sem zseni, sem ügyeletes, viszont amit a tanár mond és tanít azt elhiszem. Ha nem vagy képes felfogni a kis csökevényes agyaddal az már nem az én bajom.

Szerintem te ne is írj ide semmit, úgysem tudnál használható dolgot írni. Vagy ha mégis olyan okos vagy mint amennyire annak tartod magad, akkor oszd meg velem a kérdésemre a választ, légy szíves.

2011. jan. 24. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!