Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám letörölni a...

Hogy tudnám letörölni a facebook-omról a CityVille alkalmazást?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem igazán értek a facebook-hoz, csak kattintgattam, aztán valahogy felvettem véletlenül ezt az alkalmazást. Nem is nagyon sikerült rájönnöm, hogy mi ennek a játéknak a lényege, szóval nem tudok vele játszani, de az igazság az, hogy nem is szeretnék :D Nem szeretem a számítógépes játékokat. Csakhát mindig jönnek ilyen értesítések, hogy ez meg az van (nem is értem őket...), és nagyon idegesítenek. Szeretném eltávolítani az alkalmazást?


Leírná nekem valaki RÉSZLETESEN, hogy hogyan tudom ezt megtenni? (Újfajta profilom van, ha ez számít.) Előre is köszönöm


2011. jan. 17. 11:02
 1/4 A kérdező kommentje:
-?+.
2011. jan. 17. 11:03
 2/4 anonim ***** válasza:
odamész a játék felkérésekhez, a felkérés mellett van egy X ha rákattintsz, ott lesz egy kérdés hogy letiltod az alkalmazást
2011. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezt a "játék felkérések"-et hol találom?
2011. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bal oldalt
2011. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!