Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell a Facebook-ot...

Hogy kell a Facebook-ot használni?

Figyelt kérdés
Regisztrálva vagyok, de nem tudom az oldalakat elérni.Csak az ismerősök,és a hülye szív,meg puszi küldés megy.
2011. jan. 16. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Bal oldalon felül vannak ikonok. Ha azok közül valamelyik pirossal világít, kattints rá, mert üzeneted, vagy értesítésed érkezett.
2011. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de én szeretnék napi híreket,eseményeket stb. szóval tájékozódni.
2011. jan. 16. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Facebook főoldalán érhetők el az ismerőseid hírei, frissítései, állapotai. Van ismerősöd?
2011. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem az ismerőseim híreire vagyok kíváncsi. Vagy csak ilyen dologra használható??
2011. jan. 16. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:
A facebook egy közösségi portál.. ;-) Mire számítottál?
2011. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha tajekozodni, okosodni, es az idodet ertelmesen kitolteni akarod, akkor www.index.hu vagy www.sg.hu meg ilyesmit ajanlanam. Exibicionizmusra, pusziszkodasra, "hulye szivek" kuldesere meg ott a f@szbook.
2011. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi 21:20!
2011. jan. 20. 04:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!