Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Járatos valaki a Refog Keylogg...

Járatos valaki a Refog Keylogger nevezetű programban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 04:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Persze. Én igen.
2011. jan. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Kérhetnék esetleg egy kis segítséget is?
2011. jan. 16. 06:21
 3/30 anonim ***** válasza:
Minek neked ilyen progi ? Te kis hamis tudni akarod milyen billentyüket ütnek le a gépen hogy aztán a kódokat szépen kihámozd na ne inkább nem mondom meg mire jó ez a kis progi:)
2011. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele, hogy mire jó:) és nem kódok miatt szeretném, hanem a drága gyermekemre vagyok kíváncsi, hogy miket néz neten...mert 18+os képeket találtam már, de mindig azzal jön, hogy nem ő volt és szeretném tudni, hogy akkor ki?:) az a gond vele, hogy egy idő után lefagy a gép...az miért lehet?
2011. jan. 16. 14:43
 5/30 anonim ***** válasza:

Üdv! :)


Én a KGP Keyloggert használom.

Menti a billentyűleütéseket, ha akarod megadott időközönként le is fotózza a monitort, és akár el is küldheti a progi egy e-mail címre, vagy tárhelyre pl. 2 óránként a dolgokat.


Kémkedéshez kiváló.:D

Lehet láthatatlan módba kapcsolni, egy átlag felhasználó észre sem veszi, hogy látsz mindent amit csinál. :P

Jelszavakat könnyű így megszerezni, ha más gépén akarod használni.:D De saját gépen mégjobb.

Könnyebben hozzáférsz, szval én azt ajánlanám Neked/Önnek! ^_^


Itt megtalálod:

[link]


Amikor feltelepítetted, egyszerűen beállítod hogy Invisible Mode, és akkor nemfogja észrevenni az, akinek a gépére telepítetted.

Egy kevés angol tudással azért jó ha rendelkezel. :D

2011. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Jason Becker ***** válasza:
Jók ezek a keylogger-ek. Én egy ideig használtam a Perfect Keylogger-t, az nagyon jó, viszont egy gond van, mégpedig, ha Kaspersky vírusirtót használsz, akkor az folyton ordítani fog, hiába kapcsolsz láthatatlan üzemmódra. Azt még nem sikerült megfejtenem, hogyan lehet engedélyeztetni a Kaspersky-vel, hogy fusson a keylog, szóval simán lebuktat, ha valaki bekapcsolja a gépet. :(
2011. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

próbáld meg, az alábbiakat (Windows SÚGÓ-ból)


A Windows Tűzfal

Kérésre létrehoz egy rekordot (biztonsági naplót), amelyben rögzíti a számítógéphez érkező sikeres és sikertelen csatlakozási kéréseket. A napló segítséget nyújt a hibaelhárításhoz. Ha szeretné, hogy a Windows tűzfal készítsen biztonsági naplót, tekintse meg a szükséges teendőket A biztonsági naplózási beállítások engedélyezése című témakörben.


A biztonsági naplózási lehetőségek engedélyezése

Naplófájlok helye=(C:/Windows/pfirewall.log)

A művelet végrehajtásához rendszergazdaként kell bejelentkeznie erre a számítógépre.

1. Nyissa meg a Windows tűzfal alkalmazást.

2. A Speciális lap Biztonsági naplózás csoportjában kattintson a Beállítások gombra.

3. Az alábbi lehetőségek közül választhat:

o A sikertelen bejövő kapcsolat-felépítési próbálkozások naplózását az Eldobott csomagok naplózása jelölőnégyzet bejelölésével kapcsolhatja be.

o A sikeres kimenő kapcsolat-felépítési próbálkozások naplózását a Sikeres kapcsolatok naplózása jelölőnégyzet bejelölésével kapcsolhatja be.

Megjegyzés

• A Windows tűzfal megnyitásához kattintson a Start menü Vezérlőpult parancsára, és kattintson duplán a Windows tűzfal parancsra.

• A Windows tűzfal bekapcsolásakor alapértelmezés szerint nem engedélyezett a biztonsági naplózás, a tűzfal működését azonban ez nem befolyásolja.

• Csak azokat a kapcsolatokat naplózhatja, amelyeken bekapcsolta a Windows tűzfalat.

• Ha további információra van szüksége a naplófájlok megnyitásával és megtekintésével kapcsolatban, kattintson a Kapcsolódó témakörök hivatkozásra.

2011. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
még egy olyan kérdésem lenne, hogy e-mailben hogy lehet elküldeni a képeket és a gépeléseket? mert nem tudtam megcsinálni...hogyan kell pontosan kitölteni?az email senderhez milyen cím megy? aztán az SMTP hosthoz, ha freemail-os címre küldeném, na meg az FTP-s letöltés hogy működik?
2011. jan. 18. 00:44
 9/30 anonim ***** válasza:

Ezt a KGB Keyloggerhez kérdezed?

Ha igen, akkor délutánra felrakom, kipróbálom, aztán leírom, hogyan tudnád megcsinálni.

Emlékezni már nem emlékszem rá. :D

2011. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Igen ahhoz kérdeztem:)nem volt egyértelmű bocs.:) Meg nagyon szépen köszönöm, ha leírod majd:)
2011. jan. 18. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!