Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Namoroka alatt nem hajlandó...

Namoroka alatt nem hajlandó feltelepülni az Adobe Flash. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ha egy honlapon látom, hogy hiányzik a plugin, rákattintok, letöltöm, telepítem, amit sikeresen zár le, de hiába frissítek az oldalra, hiába kapcsolom ki-be a böngészőt, ugyanúgy hiányolja. Gép újraindítása után is ez a baja. Viszont Google Chrome-nál alapból mennek az ilyenek, viszont előző gépen firefox volt, és most 64 bites win7 alá is azt akartam.
2011. jan. 15. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert még nincs kész a 64 bites adobe flash. Van vmi béta verzió a honlapjukon azt rakd fel.
2011. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem jó, rendszergazdai jogosultság kell hozzá. Programok telepítése, törlése (vagy ilyesmi) a Vezérlőpultban. Aztán a régi Adobe Flash Playert töröld. Ezt pedig töltsd le: [link]

Böngészőt zárd be, akkor települ bele.

2011. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64 bites winen is megy a sima firefox, a namorókához még nincs normális flash, nekem a béta verzió sem ment. Tedd fel a sima 32 bites firefoxot, megy az is.
2011. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!