Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell beállítani az...

Hogyan kell beállítani az Outlook-ban a kimenő levelek részt, hogy el is küldje az e-mailemet?

Figyelt kérdés
A gépem újra lett telepítve, leírtam a bejövő és kimenő levelek részt, azt most bemásoltam mégsem működik. Mitől függ a kimenő levelek kiszolgálója amúgy? Hdsnet volt nekem a kimenő leveleknél. Amúgy freemailről kéne lehívnom és küldenem a leveleket. És amikor próba e-mailt küldök, akkor jön a rendszerüzenet, hogy nem jutott el az e-mail. Valami nincs jól beállítva a kimenő leveleknél, csak nem tudom, hogy mi.
2011. jan. 14. 18:58
 1/2 szpigy ***** válasza:

A kimenő levelek kiszolgálója a saját internetszolgáltatódnál van. Ahhoz hogy levelezőprogrammal e-mailt tudj küldeni, a szolgáltatódtól (DIGI) kell kérned egy e-mail címet, valamint a kimenő levelek kiszolgálójaként ezt kell beírnod:

smtp.hdsnet.hu

valamint meg kell adnod majd a szolgáltatótól kapott e-mail címet és a hozzá tartozó jelszavadat is.

Ugyanígy kell eljárni más levelezőprogramoknál is, mint pl. a Mozilla Thunderbird.



[link]

2011. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem használod a szolgáltató által megadott postafiókot, akkor a Thunderbirdbe pl. le lehet tölteni más levelezőkből. Pl. a Gmail úgy állítható be, hogy webesen belépsz, Beállítások, POP3/IMAP kapcsolat, illetve SMTP (levélküldő kiszolgáló). Utána beállítod a Thunderbirdben a postafiókodat. Freemail-lel ugyanezt teheted.
2011. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!