Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Biztosan nem lehet látni, ha...

Biztosan nem lehet látni, ha valaki az adatlapomat nézegeti mondjuk facebookon, vagy iwiwen? Lent több adat.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt tudom, hogy ezeken az oldaalkon nicns ilyen alkalmazás, h meg lehessen nézni ki megy rá az adatlapodra, de mondjuk egy számítógépzseni meg tudja valahogy, valamilyen programmal, vagy bármily módon nézni, hogy kik csekkolták le az adatlapját?
2011. jan. 13. 18:10
 1/3 anonim válasza:
Facebookon van egy alkalmazás ami kimutatja hogy ki nézi legtöbbet az adatlapodat, de az csak az ismerőseid közül fogja kimutatni hogy átlagosan ki az aki a legtöbbet nézi az adatlapodat, aki másodszorra a legtöbbet nézi stb. de lehet hogy ez is csak egy olyan féle alkalmazás mint ami eldönti ki a legjobb barátod, meg a my top fans stb.
2011. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem köszönöm:)) pff az elég gázos, mert van 1 srác aki teccik, és kb 5 percenként megnézem az adatlapját..remélem nem fogja használni mostanában ezt az alkalmazást...:/:D
2011. jan. 13. 18:16
 3/3 anonim válasza:
Én is így vagyok vele, csak egy lánnyal és a Facebook-on
2012. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!