Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem reagál a Mozilla az...

Miért nem reagál a Mozilla az enter gombra?

Figyelt kérdés

Kb. 1hete ha a címsorba beírok egy webcímet és lenyomom az entert akkor nem "ugrik" a lapra,csak ha egérrel a kis nyílra kattintok...baromi idegesítő.Miért van ez?

Nem állítottam el semmit,már újra is telepítettem párszor és mégse jó..chrome-nál meg jó az enter.

Valaki tudna segíteni visszaállítani?

Köszönöm.


2011. jan. 10. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Használd inkább a www.google.hu/firefox ez kezdőlap és kereső egyben. Így állíthatod be: Eszközök, Beállítások, Kezdőlap megjelenítése, kezdőlap: ide írd be: www.google.hu/firefox
2011. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem a keresőben nem reagál az enterre,hanem a magában a böngészőben...ahova beírom h www.vmi.hu és nyomom az entert és semmi..csak a kis nyílra kattintással megy :S
2011. jan. 11. 00:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért nem javult meg a Firefoxod az újratelepítésedtől mert a régi rosszat ,nem jól törölted le,ezért a régi összes hibáját megörökölte az új is.

Amikor a Programok telepítése és törlésében rákattintasz a Firefox törlésére,akkor megkérdezi,hogy nagyjából törlünk e,vagy teljesen.És itt majd legközelebb válaszd az utóbbit.

Teszek egy képet is erről:

[link]

2011. jan. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

megvolt ez is,és még mindig nem jó...kezdem feladni :(

muszáj leszek akkor chromeot használni...azért köszi nektek.

2011. jan. 11. 13:15
 5/7 anonim ***** válasza:
jó is. a firefox csak népszerű, de bőven nem olyan jó mint a chrome vagy az opera. csak sokan használják, akkor másnak is azt kell. majd tapasztalod te is. és itt nem akarok veszekedést kezdeni, ez csak az én szimpla véleményem. firefox helyett csak ugy viccből elkezdtem opera-t használni. azóta nem használtam firefoxot. opera után meg chromera váltottam és jó döntés volt.
2011. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Google Chrome Mozilla Firefox importtal még jobb.
2011. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy. régen haveromnak volt Maxthon. nem használtam még, de a szövege elég vonzó [link] vagy hivatlaos oldal: [link]
2011. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!