Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most akarok internetszolgáltat...

Most akarok internetszolgáltató váltani! Ajánlanátok nekem? (Hajdú-Bihar) Diák vagyok, én fizetném, szóval 4000 Ftig kérek!

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Budapesti vagyok szóval nem tudom mik a lehetőségek, de ami biztos...


Mivel fiatal vagy gondolom torrentezel vagy fogsz legalább 1x 2x az tuti...


UPC korlátozza p2p protokollt amin a torrent mozog és ez kellemetlen...


Olcsó kell? Gyors? Megbízható? Én a Digi-t ajánlom! Több mint 2 éve vagyok nála és a 40Mbit/20Mbit net havi 3500 Ft


ÉS torrenten brutális a Down és az Up speed :-D Nem ingadozik, mindig ugyan annyi.

2011. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hűűha köszi a gyors választ!!!! És hasznos volt! :D Szerintem alszok egyet rá és megrendelem! :D
2011. jan. 10. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen! Mielőtt akármit rendelnél azért nézzél utána, hogy ott hogy s mint működik, mert ha nincs kiépített kábelhálózata akkor számolni kell a parabolával ami plusz egyszeri költséget hozhat. Sok sikert!
2011. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
DIGI internet műholdon? Hol?
2011. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt próbáld meg:

[link]

2011. jan. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!