Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakadozik az internet...

Miért szakadozik az internet állandóan?!

Figyelt kérdés
A net megy meg minden rendesen működik de mostanába állandóan elmegy a net és amikor rámegyek hogy hibajavítás azt írja nem tud kommunikálni az elsődleges dns kiszolgálóval. Mit lehet tenni?
2011. jan. 10. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

" A net megy meg minden rendesen működik de mostanába állandóan elmegy a net "

" Mit lehet tenni? "


Talán értelmesen megfogalmazni.

2011. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt akartam még írni hogy routerem van és a netnek a modemje rendesen villog ahogy kell csak valamiért szakadozik hogy ha routerröl csatlakozok a netre viszont a router és a gépem között a windows mindig aztírja hogy 100%-os a jel erősség és működik viszont rengetegszer kiírja hogy nincs internetkapcsolat. Bocs de ezt jobban nem tudom megfogalmazni
2011. jan. 10. 19:39
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és most win7-em van régen xp-n nem tapasztaltam ilyen problémát
2011. jan. 10. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Probáljad meg közvetlen a gépre kötni a netedet, és ugy probáljad ki.

Ha ugy se jó akkor a modem szar..ha viszont igy megy a net..akkor a rooter szar.

2011. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ott is szakadozik állandóan elmegy :S
2011. jan. 10. 20:30
 6/7 anonim válasza:
Elsősorban a netkapcsolatodnak állítsd be statikus ip-re ha még nincs. Második kapcsold ki az IPv6 tot. Enyi jutott eszembe hirtelen.
2011. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!