Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tárolódik a böngészőben...

Hol tárolódik a böngészőben megtekintett videó?

Figyelt kérdés

Ha menthető, akkor ott ahová mentem. Ez oké.

De ha nem mentem, akkor is megnézhetem az újraindítással anélkül, hogy újratöltődne. Vagy, ha mégsem, akkor is betöltődik az egész. Tehát van valahol a merevlemezen.


2009. jan. 30. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ideiglenes internetfájlok között lesz a videó.

Internet Explorer ugye a hagyományos Temporary Internet Files mappában tárolja.

Firefox pedig kiterjesztés nélkül! a Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\profiles\valami.default\Cache - mivel nincs kiterjesztés, innen nehezebb visszabányászni

2009. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt van leírás a YouTube-os videókkal kapcsolatban... [link]
2009. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet, én vagyok béna, de nem találtam.

Általában nem szoktam ott keresgélni, mert a letöltéssel sincsenek gondjaim. Végignéztem már minden mappát, amelyik kapcsolható a letöltendőhöz, de eredmény semmi...

Az alapprobléma az itt található kérdésben levő anyag mentése: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__14..

2009. jan. 30. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, akkor körbe járunk..:) ott is én válaszoltam>HyperCam.

Én is agyalok de nem megy...:(...egyelőre.

2009. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
...amúgy nekem sikerült az xptippek alapján, de csak youtube-val próbáltam ki...
2009. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

YouTube+hasonlókra szerintem jobb ez:

[link]

2009. febr. 1. 06:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!