Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kapok baromi sok SPAM...

Miért kapok baromi sok SPAM levelet értelmetlen szöveggel és egy linkkel? Mindig más a küldő és egymondatos szöveg van benne. Vírusos valami? Hogy lehet védekezni ellenne ha nemvagyok egy zseni? :D Egy példa levél:

Figyelt kérdés

[link]


Cutie gets nailed degree. Me what does that for instance with xvnptjnt.

__________________________________________________

Do You Yahoo!?

Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around

[link]


2011. jan. 9. 14:51
1 2
 1/14 susnya81 válasza:

Ez nagyon érdekelne engem is ma csak 19db emailt kaptam eddig!

Help me anybody!

Levelező proginak az incredimailt használom.

Folyamatosan letiltom ezeket a küldőket de van vagy 100 ilyen köscög gcei fszaoszpó hulladék arcú aki minket bszoaagt

2011. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
gmail.com és thunderbird
2011. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Minden levelezőben be lehet állítani a Levélszemétszűrőt. Keresd meg és másold bele a küldő email-címét. És úgy állítsd be, hogy ne is töltse be, hanem törölje.
2011. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Lehet, hogy valamelyiket nem kellett volna elolvasni:/
2011. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A linket máskor NE másold be.
2011. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sokan beszélnek hülyeséget itt. Azok az e-mail címek nem 1-1 embert, hanem 1-1 megfertőzött számítógépet jelölnek. Milyen levelezőt használsz? Én gmailt, oda egyszer sem jött be nekem még spam, pedig már 5 éve használom. Ismerőseiim az Eset Smart Securityt használnak. Azt tudom még javasolni.
2011. jan. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8 27: Az ESET Smart Security email-szűrőjére gondoltál, ugye? Mozilla Thunderbirddel kiválóan dolgozik együtt.
2011. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
az a probléma hogy a beállításokhoz nem értek..smar securitym van...már próbáltam beállítani de semmi érdemleges...
2011. jan. 12. 23:09
 9/14 anonim ***** válasza:
A spamszűrő automatán működik,de csak a levelezőkliensben képes szűrni.Ha a webes felületet használod,és ott van rengeteg spamed,az nem a te hibád.A levelező szolgáltatónak kutya kötelessége lenne gondoskodni a spamszűrésről,ahogy a gmail(google) nagy sikerrel meg is teszi ezt.Ellentétben egyes internetszolgáltatókkal,pl t-online-os emailcímek.
2011. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha webesen levelezel (böngészőből), akkor sajnos azt nem szűri az ESS. Azokban a postafiókokban magadnak kell beállítanod a spamszűrést.
2011. jan. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!