Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gép azt írja hogy nincs...

A gép azt írja hogy nincs kapcsolat vagy hogy korlátozott és emiatt lassan tölt be a windows. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

A letöltési és feltöltési sebesség is normális, nem csökken de a windows több mint 3 perc alatt tölt be emiatt a hiba miatt (mert próbálná lekérni a hálózati címet stb de nem megy neki) és ez az ami idegesít. Forduljak a szolgáltatóhoz? Mellékelek 2 képet is hogy egyértelműbb legyen:

[link]

[link]


2009. jan. 29. 22:31
1 2
 11/13 hahahehe válasza:
Amindenit! Hihetetlen, milyen régóta idegesített, hogy az indítási folyamat végén egy csomó ideig vacakol a gép. Köszi szépen a 3. hozzászólónak a leírást, végre gyorsan tölt be az operációs rendszer.
2013. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Már én is megörültem,hogy sikerülni fog a 2.válaszadó utasításait követve,de sajnos azóta is napi jó párszor ledob a netről.Samsung ATIV book-om van 8.1-es Windows van rajta(amit amúgy utálok),200.000 Ft-os a gép,új,de az előző gépem,ami szinte ugyanez volt,csak 1 évvel korábbi kiadású,nem csinált ilyet,szinte soha.Annyira bosszantó!: (
2015. febr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem is volt ezzel gondom. Nagyon köszönöm a segítséget.
2016. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!