Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítene valakii? (facebook)

Segítene valakii? (facebook)

Figyelt kérdés

Hol találok olyan bejelölhető képeket(amiken a barátokat be lehet jelölni) facebookra ,ami MAGYAR nyelvű?

Előre is nagyooon köszönöm a válaszokatt.:DD


2011. jan. 8. 20:24
 1/4 anonim válasza:

Olyanra gondolsz amin képek vannak és mondjuk tulajdonságok vagy bármi más felvan sorolva és akkor belehet jelölni az ismerőseidet?


Mert ha igen akkor én azt ugy csináltam hogy körül néztem ismerőseim képei között hogy nekik van e valami bejelölgetős képeik, és azt jobb egérgombbal lementettem a gépre majd feltöltöttem a saját albumomba, ha feltöltötte akkor a kép alján van az hogy kép megjelölése és ott a kivánt helyen a képre rákattintasz és kiválasztod hogy melyik ismerősöd legyen ott bejelölve! Ennyi.

Ha nem megy akkor írj. :)

2011. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen olyanra gondolok:)Ja igen,azt énis akartam,csak nagyon sok embernek ugyanolyan képe van,és arra gondoltam,hogy nincs -e vmi magyar nyelvű oldal,ahol több is össze van gyűjtve,és ott esetleg találnék olyat ami nem minden 2. embernél van már. De nagyon köszönöm azért a segítséget. ;D :DD
2011. jan. 9. 19:19
 3/4 anonim válasza:
Írd be a google-ba hogy "facebookra jelölgetős képek" és ott párat kiad. (nem sokat de több mint a semmi).
2011. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszii (:
2011. jan. 11. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!