Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni...

Miért nem tudok belépni facebookkra?

Figyelt kérdés

amikor beírom az emil cimemet és a jelszavamat, akkor azt írja ki h : A kapcsolat alaphelyzetbe állt.

A kiszolgálóhoz való kapcsolat alaphelyzetbe állt az oldal letöltése közben.

mi ez , és az msnnel is ezt csinálja, segítsen valaki!!:'(


2011. jan. 8. 17:38
 1/6 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem leírni h már vagy 10x akartam belépni de mindig ezt csinálja, újra is indítottam a gépemet, és fríssítettem is nem is 1x, a vírusírtót is lefuttattam de SEMMI, mit csináljak?????????????????????????????????????
2011. jan. 8. 17:40
 2/6 anonim ***** válasza:

futtatás -> cmd -> ping facebook.com -t


egyáltalán válaszol?

2011. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves válazsoló, nem nem csinál semmit:S, ja és mit jelent amit leirtál????????nem értem
2011. jan. 9. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:
biztos hülye tinédzser lány lehetsz, aki nem tanult informatikát... akkor meg nem facebookozni, meg msn-ezni, hanem tanulni kellene...
2011. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
te meg egy nagyképű majom, aki nem segíteni hanem csak veszekedni akar, már bocsánat de nem vagyok egy hülye tinédzserlány, és tanulom az informatikát
2011. jan. 25. 18:40
 6/6 A kérdező kommentje:
de mostmár megoldódott a probléma, ugyhogy mindent le kellett törölni a gépről és mindent újrtelepíteni
2011. febr. 11. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!