Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudok információt szerezn...

Hol tudok információt szerezn ivalakitöl interneten?

Figyelt kérdés
Pontossan a lakcime kellene , tudom az annya nevét születés isdő mindent , van ilyne lehetőség?
2011. jan. 5. 14:44
 1/4 anonim válasza:
szerencsére, ha csak ő nem írta ki botor módon ezt valahová, akkor sehogy. A KEKKH tartja nyilván ezeket, én meg ezzel foglalkozom már évek óta, senki nem fog neked így adatokat kiadni. Mihez kéne? Ha meg tudod hivatalos irattal indokolni, hogy miért kéred, akkor van rá esély, de ha nincs hivatalos bírósági papír a kezedben, akkor csak a bíróságnak adjuk ki, ha kéri.
2011. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szépen begépeled a Google kereső-mezőjébe a személyre vonatkozó ismert infomációid, (a szavakat kötőjellel elválasztva), majd a keres gombra kettyintesz!

ha szerencséd van, és volt olyan balga az érintett illető, hogy valamelyik közösségi oldalon megadta a pontos adatait, esetleg fellelhető lesz a lakcíme is.

2011. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

iwiw, facebook, stb.

Vagy kérdezd meg egy ismerősét.

Én így kezdeném.

2011. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nyomozni akarok senki után egyszerüen csak érdekelt
2011. jan. 6. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!