Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valamilyen oldalt ahol ez...

Van valamilyen oldalt ahol ez megvan? L/14

Figyelt kérdés
Van egy tök jó játék aminek az a neve hogy:clinic escape. De bárhol próbálom elindítanicsak odájig jut el hogy start aztán feketeség és semmi. Tudtok olyan oldalt ahol megvan ez a játék és el lehet indítani? Ez egy olyan játék ahol egy őrül szaladgál egy kórházban a pszichiátrián és a nővérek meg próbálják elkapni. De ez nem is olyan könnyű mivel vannak papucsok,kóláspoharak,fazekak és mikró amit hozzá lehet vágni a nővérekhez akik kényszerzubbonyba akarják vágni a pácienst. Szóval van ilyen oldal?
2011. jan. 4. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem az oldalakkal van baj, hanem a gépeddel.


Rakd fel a legfrissebb flash playert, shockwave playert és a kártyádhoz való video drivert. Ha kell, kérj segítséget olyantól, aki személyesen ott tud lenni, és ért a dologhoz.

2011. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

"odájig"

2011. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem a géppel van a baj mert minden más játékot megnyit csak ezt az egyet nem. Hú, hát tényleg nagyon buta vagyok amiért rosszul írtam egy szót+egyszer elfelejtettem space-t ütni. -.- Most bűnösnek érzem magam! XD
2011. jan. 4. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor vegyük rövidebbre a dolgot.

Próbáltam ezt, a hivatalos oldalát:


[link]


Nálam működik.


Win7 x64, Firefox 3.6.13, Flash 10.1.102.64, Radeon 4850, Catalyst 10.12.


Ha nálad nem megy, akkor bizony a géppel van probléma, esetleg az interneteddel.

2011. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uccsó köszi a linket!:) Itt már elindult a játék és tudtam is játszani vele.
2011. jan. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!