Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mondjatok véleményt a lajt.hu...

Mondjatok véleményt a lajt.hu internetes levelezőszolgáltatóról?

Figyelt kérdés
www.lajt.hu Sok ismerősöm közül egyetlen egy használja és szerelmes belé. Tényleg olyan jó lenne, mert én jóformán semmit sem hallok és olvasok felőle!
2011. jan. 4. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A címoldalra rápillantva nem néz ki rosszul. Kérdés, hogy tényleg azt adják-e, amit ott írnak. A fake email címes szolgáltatás külön tetszik.
2011. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akik használják, de azok is irjanak, akik nem használják:

[link]

2011. jan. 6. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Gmail. Szerintem a legstabilabb levelező. Nem bízok a magyar levelező szolgáltatásokba meg az a sok kibaxott reklám levél amit küldenek....
2011. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lajt.hu-t a 100MB-s melléklet miatt szeretem.

Igaz, hogy ha a 100MB-t ki is használod, azt szintén csak Lajt.hu-s címekre tudod küldeni, mert a többi levelező csak olyan 25MB-ket képes küldeni és fogadni is.


Én konkrétan a Posterous-ra szoktam használni, mikor sok és nagyméretű mellékletet is csatolok a bejegyzések mellé.


De, amúgy simán a Gmailt ajánlom én is.

2011. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mesélj valamit a Posterous-ról, mi ez, mire jó?
2011. ápr. 5. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Blog szolgáltató.


Lesd meg: [link]

2011. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!