Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » WPA2- miért nem működik?...

WPA2- miért nem működik? -részletek lent-

Figyelt kérdés
Windows XP-m van, SP3-mal. Elvileg minden frissítést automatikusan letölt.Megnéztem mik voltak sikertelen telepítések. Azok csak explorerrel kapcsolatosak, én más böngészőt használok. Ennek ellenére a WPA2 kódolású internetre nem tud kapcsolódni. Ez miért lehet? Vagy hogyan tudom beállítani? Internet beállításoknál sem hozza ki lehetőségként.
2011. jan. 4. 01:10
 1/10 czibles ***** válasza:

Ha nem WPA2-vel titkosítod a kapcsolatot, akkor tudsz csatlakozni?

Esetleg régi a router / wifi kártya és nem tudja a WPA2-őt.

Esetleg még driver probléma.

2011. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Ennek ellenére a WPA2 kódolású internetre nem tud kapcsolódni."


Bővebben?

2011. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

WPA titkosítású hálózatra minden gond nélkül kapcsolódik.

Csak az internet beállításoknál, a legördülő sávnál ahol ki kell választani a titkosítási módot, nem hozza be a WPA2-t.

[link]

2011. jan. 5. 03:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Szeerintem a Wifi adaptered nem kezeli a WPA2-t.
2011. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azzal lehet vmit kezdeni? Nem igazán értek hozzá. Másnak ugyanilyen géppel megy a WPA2-es titkosítású net is.
2011. jan. 6. 01:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg milyen adaptered van.
2011. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Huha, na azt hol tudom megnézni? :)
2011. jan. 10. 17:19
 8/10 P.O.C. ***** válasza:

Mondjuk rá van írva a címkéjére.

Úgy látom az adapter saját gyártmányú Wi-Fi kezelő szoftverét használod. Használd inkább a Windows beépítettjét (a WZC -t), azzal hátha működni fog. Ha nem, akkor az adapter nem támogatja a WPA2-t.

2011. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
sztem te az xp-n keresztül használod, az nem fogja neked látni a wpa2-t. vista/7 már igen. Tedd fel a wifikártyádhoz kapot szoftvert is és azon keresztül nézd meg
2011. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 P.O.C. ***** válasza:

Tévedés! A kérdező írta, hogy SP3-at használ. Márpedig Windows XP SP3 már támogatja a WPA2-t (sőt, már az SP2 is a KB893357-es jelű frissítéssel).

Probléma egyedül az adapterrel vagy driverével van. Talán egy driver frissítés is elég a WPA2 támogatáshoz. Persze ehhez tudni kéne az adapter pontos típusát.

2011. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!