Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok csinálni? Töltöttem...

Mit tudok csinálni? Töltöttem fel egy videót youtubera és letiltották mert jogvédett volt a zene.

Figyelt kérdés
Youtubera feltöltöttem egy videót és "letilották" mert az a zene ami a videón szólt jogvédett volt, azt írják hogy vagy változtassam meg a videóban szóló zenét vagy nem teszik vissza a publikuslistába, a videót is úgy csináltam meg hogy a zene hozzápaszol (mind stílusban mind hosszban). Mit tudok csinálni?
2009. jan. 28. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Alkalmazkodsz.

Másik eset, hogy mégis játszod az agyad a jogvédett zenékkel és felébredhetsz egy reggel, hogy a RIAA perbe fog. Nem milliókra (tisztában vannak vele, hogy nem tudnád kifizetni), de addig fogják húzni a pert, hogy a perköltségektők is falnak fogsz menni. Azt pedig mindenképp te fogod fizetni vesztesként...

2009. jan. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fizesd meg a zenére vonatkozó jogdíjat a jogdíjkezelő vagy az eredeti jogosult részére, majd igazolt a youtubenak.
2009. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

On-Line le is tudod cserélni a zenét:

Edit Video részen AudioSwap, "Only show songs of similar length to my video" kipipál, és keresel másik zenét. Amik ott vannak a listában, használhatóak, azokból nem lesz gond, és már elég nagy a tárházuk.

2009. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

semmit. én is így jártam, méghozzá a videóm nagyon sikeres is lett, több százezren nézték meg, rengeteg emailt, üzenetet, hozzászólást kaptam, főként külföldiektől, hogy csak így tovább, amikor letiltották. kicseréltem a zenét, de hiába, nem volt jó. az embereknek sem tetszett az új zene, mivel a régi tökéletes volt. nekem ott azt tanácsolták, hogy próbáljak meg egy koncert-felvételt betenni a zene helyére. nem próbáltam ki, de esetleg megpróbálhatod.

sok sikert :)

2009. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, igen átnéztem már az audioswapot de nem találtam olyan zenét ami illene hozzá. :S Én is úgy jártam mint az utolsó válaszadó hogy nagyon jó lett a videó (jó nem lett nagyon népszerű de akik megnézték azt mondták hogy jó lett) és nincsen nagyon más zene ami illene hozzá.
2009. jan. 28. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem is megcsinálták. A videóim 90% zenés, mégis arról szedték le egyedül, amire a legbüszkébb voltam. Vhogy sejtették, hogy az sikerült a legjobban.
2009. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

(AudioSwap-os válaszoló vagyok)

Még egy megoldási lehetőség: mp3-->wav konverterrel először a zenéből wav-ot csinálsz, úgy teszed rá a videóra, és úgy töltöd fel. (Eddig nekem emiatt nem reklamáltak, az nem működött, ha csak az ID3 tag-eket távolítottam el)

2009. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért csinálják újabban ,mert túlterhelt a YouTube mert sokan használják és nem győzi a szerver, ezért mondvacsinált indokkal törölnek le komplett profilokat meg olyan videókat, amit sokan néznek, mert egyszerűen kell a hely. Ezért törölték le valószínűleg pl. a Rossz PC játékok sorozat videóit is. Nekem is volt olyan videóm amit letiltottak ( Egy forma1-es futamból egy kb. fél perces részlet). Újabban robottal ellenőrzik és ha találnak egy akár pár másodperces hangmintát ami egy jogvédett zenére emlékeztet akkor visszadobja, h ezt nem teszed fel. Így nem kerül fel annyi videó.


Az más, h a jogvédők is beleugatnak, és leszedetik, de a YouTube-nak ez csak arra jó, h velük tud takarózni. Egyébként a jogvédők hülyék, hiszen ha vki a saját videójába teszi fel a zenét az az előadónak csak jó reklám.

2009. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Yt-n van róla videó, hogy hogy tudod visszaszerezni a hangot. ReptileMk423-ra rákeresel, és valamelyik videójában választ kapsz!
2010. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!