Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifit akarok. Valaki segítsen?...

Wifit akarok. Valaki segítsen? (lent)

Figyelt kérdés

köszi előre is.

hálózati kártyába megy a netem, de szeretnék wifit. mit kell vegyek hozzá?


2011. jan. 3. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
wifi kártya meg egy router kell
2011. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tehát ha wifit akarok nem mehet a hálózati kártyába a net? magyarázzatok már részletesebben légyszi:)
2011. jan. 3. 17:14
 3/10 anonim ***** válasza:
hát ha azt akarod hogy ne kábelen keresztül menjen a gépedbe a net akkor kell hálókártya. De szerintem wifit akkor érdemes használni ha van egy laptopod és ott használod ahol akarod a lakásban. Egyébként a wifi ugyanúgy működhet ha az asztali géped kábelen keresztül kapja a netet.
2011. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
wifikártyát akartam írni az első mondatba.
2011. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyesmit képzelj el.


[link]

2011. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de nekem nincs modemem. kint van a lépcsőházban egy ilyen valami..és abból jön egy kábel a gépbe..:D tehát abból a kinti valamiből kellene a routerbe egy kábel?
2011. jan. 3. 18:51
 7/10 A kérdező kommentje:
amúgy lesz laptopom utazás miatt és telefonra sem ártana..tehát mindenféleképpen szeretnék:D
2011. jan. 3. 18:52
 8/10 anonim ***** válasza:
az nem lehet hogy a szolgáltató nem adott modemet. olyat meg még nem hallottam hogy a lépcsőházba helyezné el
2011. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki kell húzni a mostani net kábelt a gépből és átdugni a routerbe. Így indítunk.
2011. jan. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Wifis routert, ami most megy madzag a gépbe azt bedugod a routerbe, a gépbe veszel egy Wifi adaptert, csatlakozol a routerre, majd bekonfigurálod.
2011. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!