Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik az a program amelyikkel...

Melyik az a program amelyikkel magyar nyelvű zenéket is tudnék letölteni? És honnan tölthetém ezt a programot le?

Figyelt kérdés
Megvan nekem a Limewire is, ott nem igazán kap magyar nyelvűt meg, és a DC++üt is letöltöttem az meg egyáltalán nem talál semmit. Szóval aki tud kérem segítsen, és ha ez nem megy akkor megmondom tisztán hogy L.L.Junior zeneszámait szeretném letölteni és akkor egy linket is adhattok ahol megtudom ezt tenni. ( kommentet nem várok amiért ez a zene kell s kész :P )
2009. jan. 27. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én mégis kommentet irok! Ha dc+ letöltötted az nem lehet hogy nem talál semmit ott annyi szám van hogy be...rsz! Konfiguráld be helyesen a hublistát aztán tölthetsz reggelig! Ha ez magas akkor ird be goggle-ba hogy "ll junior data.hu" erre talál egy halom datás linket azokat töltheted agyből ha a dc ennyire magas neked!

Szeva

2009. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kocc a valaszt
2009. jan. 28. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!