Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Myvip kérdés! Mi a baj?

Myvip kérdés! Mi a baj?

Figyelt kérdés

Belépek a myvipembe,és azt írja ki,hogy nem adtam meg a lakhelyemet és a tartózkodási helyemet,amíg nem írom be,nem léphetek tovább,és ez így is van,nem enged tovább.Beírtam,elmentettem,belépnék az adatlapomra,és azt írja ki,hogy törölt vagy nem létező felhasználó,pedig nem töröltem ki magam.A lányom myvipje ugyanígy van,viszont a fiamé működik rendesen!

Miért van ez?


2011. jan. 2. 20:28
 1/3 Docsikah válasza:

Nem tudom. Nekem sem jó a myvipem. Nekem sem jön ki az adatlapom és nem tudom nézni az ismerőseim adatlapjait sem, mert ott is csak pár emebernek jön ki. Mindenkinek azt irja ki, hogy törölt, vagy nem létező felhasználó :$$

Pedig én is megváltoztattam a lakhelyet és a tartózkodási helyet el is mentettem, de semmi nem jön ki az adatlapom.

Valami egváltozott, de nem értem, hogy miért...

Szóval én nem tudom erre a választ de én is szeretném tudni ... Egyépként pár ismerősömnek megy a myvipes adatlapja, de nekem nem :( Chh:$$

2011. jan. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Docsikah válasza:
megváltozott* elirtam :D
2011. jan. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!A miénk már megjavult,de nem tudjuk mi volt a gond!
2011. jan. 4. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!