Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segítsen nekem megállít...

Valaki segítsen nekem megállítani ezeket a pofátlanul idióta reklámokat Chrome-on, mert már megőrítenek! (? )

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 18:24
 1/9 czibles ***** válasza:

nem tudom, hogy milyen reklámokról beszélsz, de ezt megpróbálhatod:


[link]

2011. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ilyenem már van, de hatástalan.

A sok hülye hirdetésre, meg az oldallal együtt betöltődő, de azt lassító bekeretezett szemetekre gondolok.

2011. jan. 2. 18:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha már van ilyened, akkor csak menj be a beállításaiba, és adj hozzá még szűrőket, meg frissítsd őket.


Ha igazi eredményt akarsz elérni, akkor használd az eredetit:

[link]


Persze nem Chrome-mal.

2011. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Adblock Plus van a Chrome-hoz is. De mindenképpen be kell állítani Külső szűrőket. Román, magyar, német pl.

[link]

2011. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22:31: Ha megnézed a korábbi válaszokat, eddig is ugyanerről volt szó. Én csak megemlítettem pluszba, hogy ez tizedannyit se fog meg, mint az eredeti Firefox-os verzió.
2011. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van Firefox is a gépeden. Google Chrome Csavarkulcs alatt, Beállítások, Személyes dolgok, Böngészési adatok, Adatok importálása egy másik böngészőből. Átveszi a Mozilla Firefox könyvjelzőit és beállításait.
2011. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért kellene Chrome-ra valami megoldás! Ugyanis lehet hogy Firefox-on eredményesebben működik, viszont a Chrome még mindíg a legkisebb rendszerigényű, és már csak ezért is a leghatékonyabb bőngésző. Csak ezekkel a reklámokkal nem tudok mit kezdeni. (Bár ígéretek szerint, a legújabb verzióban már lesz hatékony reklám, és ártalmasnak ítélt oldalakkal szembeni védelem is. - (addig meg legfeljebb marad az Adblock, az általatok leírt beállításokkal.)
2011. jan. 3. 00:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Firefox-on se fog meg minden reklámot, de lehet jobb egérgombbal hozzáadni a letiltandó akármit az Adblock Plus-hoz. És persze ajánlatos frissiteni időnként a reklámblokkolót.
2011. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most olvastam egy másik megoldást is. A neve: Privoxy. Hallott már valaki róla? Vélemények?
2011. jan. 3. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!