Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Zene letöltő oldalt keresnék?!

Zene letöltő oldalt keresnék?!

Figyelt kérdés
Tehát egy olyan oldalt keresnék ahol naponta frissítik a zenék akár magyar zenéket de többségében angol zenék kénének nekem! Ha valaki tudna nekem ajánlani egy ilyen fajta oldalt nagyon megköszönném!
2011. jan. 2. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ezt használom :


[link]

2011. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én valami jobbat keresnék ahol akár egész albumot le lehetne tölteni
2011. jan. 2. 17:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg olyan is kéne ahol olyan zenék vannak mint a discóban.
2011. jan. 2. 17:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Google keresőbe beírom a zene címét, és utána, hogy zippy (zippyshare) vagy 4shared. Ezekután kb. csak erről a két oldalról mutat találatokat és ahol jobb minőségben megtalálom, onnan töltöm le. A 4shared-nek van saját keresője, de a zippy-nek nem láttam, hogy lenne, ezért google-n keresztül keresek.
2011. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
beírod a zeneszám címét és mellé azt hogy download. azok az oldalak fognak beugrálni amiken fent van és le lehet tölteni. nagyon nehéz lett volna magadtól kitalálni
2011. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ajj. Nem keresni akarok hanem egyből egy oldalon ott lennének az angol Top100 vagy ilyesmi
2011. jan. 2. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyenre gondolsz? [link]
2011. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen csak mondjuk naponta frissülne és ott lenne mellette a letöltés is! Tölem lehet nem hivatalos is!
2011. jan. 2. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!