Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook függő vagyok van még...

Facebook függő vagyok van még valaki így vele?

Figyelt kérdés

Egész nap nézem ,hogy mi a helyzet rajta tudom szánalmas de ez van:S

Egyébként van életem is de ha itthon vagyok akkor egész nap nézem:S

2Of


2011. jan. 2. 14:59
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

a face,iwiw,myvip meg az ilyen kaki oldalak nem érdekelnek.ezt is csak a bohócok miatt kezdtem látogatni.felteszel magadról minden adatot,képet,van aki tel számot...mire jó ez?

arra h megtudjanak rólad mindent?

nem tudom nekem egy telefonom van de még az is sok annyian hívnak.az a poén benne h a fele nem is érdekel.nem tudom de nagyon ráérnek az emberek a mai világban.majd egyszer ha vkinek belelépsz a kicsi lelki világába,és az illető nem buta,úgy kiforgat mindenedből ahogy illik.köszönd majd magadnak meg a facebookodnak.

2011. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom de érdekelnek az ismeretlen emberek mi csinálnak nézem a képeiket,kommentjaikat s így telik az idő...
2011. jan. 2. 15:09
 13/26 anonim válasza:
de te egy egesz orszaget nezed??
2011. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
én is ezt csinálom... sajnos...
2011. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

jaj én nagyon szeretem a facebookot, az tény, ha netezek végig be vagyok jelentkezve, de nélküle is megvagyok..

szeretem és ennyi, függő nem vagyok :)

2011. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem az egész országot hanem mikor az ismerősök írnak valahova akkor ott elkalandozok mindenfele ,hogy kik azok...
2011. jan. 2. 15:12
 17/26 anonim válasza:

Ismeretlen emberek profiljait nézed?

Én csak arra használom, hogy a távolabbi ismerőseimmel tartsam a kapcsolatot. Viszont én is ismerek sok fb függőt.

2011. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
én csak chatelni szeretek fb-n. ahogy bekapcsolom a gépet már fenn vagyok, de igazából nem at nézem. Chrome-om van. így az fb is csak egy lapfül mint a manga.hu vagy a youtube. szóval pár óránként ránézek, azt jóvan, de attól függetlenül én is egész nap fenn avgyok XD
2011. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
megalapítom az első facebook elvonót. de sztem már erről is lekéstem.
2011. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
hallod ha más emberek profiljai érdekelnek akkor komoly problémád van...
2011. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!