Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrenntel kapcsolatos kérdés!?

Torrenntel kapcsolatos kérdés!?

Figyelt kérdés
Több lejátszó programmal is próbáltam már lejátszani, több gépen olyan filmeket amit másik dícsérnek, hogy nekik jól megy a gépen. Amikor én akarom lejátszani akkor többször is megakadnak a filmek. A hang tovább megy, a kép megakad és pár másodperc után éri utol a hangot. Tudja valaki, hogy ez mi lehet és mért? Továbbá lenne még egy kérdésem, hogy mit jelent az, hogy a torrenten kiírja, az általánosba, hogy kárbaveszett "xy" Kb. Ez mit jelent? Hogy ennyi nem tudott rendesen átjönni, vagy valami elakadt? Viszont azt jelzi ki, hogy 100%-ban lejött minden jól. Ezt nem értem. A kettőnek van egymáshoz vadlami köze (hogy nem megy és a kárbaveszett kb-oknak?
2011. jan. 1. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Kapcsolódási hibák esetén előfordul hogy egy-egy kis darab nem töltődik le, és kárbaveszettnek jelzi a kliens. Azonnal javítja is magát ha rendelkezésre áll más felhasználótól egy nem hibás darab, akkor le is töltődik. Amíg az összes helyes darab le nem töltődik a gépedre, addig nem lesz 100%-os az állapot, csupán statisztikai adatként kerül kijelzésre hogy a letöltés folyamán mennyi hibás adat került hozzád. Ezért ha nálad már kész a letöltés, akkor csak a jó fájlok fognak meglenni, mert felülírtak minden rosszat vagy kárbaveszettet, ezért nincs köze a későbbi lejátszáshoz.


Ha másnál megy a film, akkor a te gépeden lehet a hiba. Ez lehet hiányos codec miatt, esetleg a gép teljesítménye nem megfelelő. Torrent részről elvileg minden rendben van.

2011. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!