Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan, mikor, mit, miért...

Hogyan, mikor, mit, miért csináljak a letöltéseknél? Nem tudok semmi.

Figyelt kérdés
A próblématika az, hogy a: [link] oldalon, ahol INGYEN SOROZATOK-at lehet LETÖLTENI, simán jól letöltöm, de nem tudom megnézni. Szóval megvan, letöltöttem, de amikor el akarom indítani Windows Media Player-rel, nem engedi, nem, jó. Se Winamp-al, se Media Player Classic-al, se Divx-el, se Divx plusszal. Szerintem a baj velem van. Én nem tudok semmit. Segítség! Előre kössz!
2011. jan. 1. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezeket olvasd el!



Letöltési útmutató: [link]

Kitömörítési útmutató: [link]

Lejátszási útmutató: [link]

2011. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nme jó! Amikor winrar-al akarom kitömöríteni kiírja azt, hogy:

a következő kötet megléte szükséges a kibontáshoz. helyezze be a kötetet tartalmazó cédét és nyomja meg az ok gombot a folytatáshoz. most mit csináljak?

2011. jan. 2. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az előző vagyok.

Írtam e-mailt, remélem, megkaptad. De ha nem, akkor ide is leírom: Ezt azért írja ki, mert hiányzik az egyik darab a fájlból. Vagy nem töltötted le az összeset vagy rosszul töltődött le valamelyik. Hogy melyik darabkával van a bibi azt elvileg onnan látod, amikor a WinRAR elkezdi kitömöríteni, akkor mutatja, hogy melyik darabkánál tart éppen. Ahol kiírja a hibát, azzal a darabbal van a gond. Azt töltsd le mégegyszer és próbáld újra! Az összes darabnak hibátlanul meg kell lennie ahhoz, hogy össze tudja fűzni őket, különben nem fog menni.

2011. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!