Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van itt gép és net zseni?

Van itt gép és net zseni?

Figyelt kérdés

Van egy olyan problémám,hogy a google chrom letöltött magának egy f*ngom nincs milyen új verziót ami baromira nem praktikus nekem.Letöltöttem egy régebbi verziót de valamiért nem akarja futtatni,vagyis,hogy pontosabb legyek van de nem csinál vele semmit.Mit tudok tenni,hogy a régi googl -t valahogy visszakapjam?A baj az,hogy nem tudom melyik verzió volt,csak azt ,hogy mikor megnyitottam akkor a lapon kis ikonokban kijöttek a használt oldalak képpel.


HELP


2011. jan. 1. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

őőőőő.ezt nem lehet megcsinálni!A legujabbat lehet csak ugyanugymint a msn-nél!A kis ikonos szar orvosolása:Jobb felső sarok(az a kis beállítás gomb)

azon belül beállítás(lefele)

alapok

És ott lesz h.: kezdőoldal ott jobboldalt tod beirni ha rákattantál arra hogy a következő oldal megnyitása. beirod pl h. google.hu és akkor azzal fog kezdeni!De a ikonok visszajönnek minden megnyitott ablakon.

Pl.googlen vagy de akarsz egy uj ablakot nyitni akkor zeke fognak kijönni de ezeket is eltod tüntetni a leggyakrabban látogatott webhelyek ikonnal

2011. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megcsináltam mindent amit írtál de ez baromira nem csinált semmit se ezzel a trutyival.

Más ötleted lenne ?

2011. jan. 1. 16:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,bár nem így de sikerült megoldanom a problémámat.
2011. jan. 1. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:

A régebbi valszeg olyan lehetett, amelyik nem frissitette magát, az új már tudja ezt. Mindenhonnan töröld, registryből is, aztán teljesen újat (a legújabbat) töltsd le.

[link]

2011. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a 7-es: [link]
2011. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!