Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha képet loptak tőlem, és...

Ha képet loptak tőlem, és feltöltötték a myVipre, azt hol lehet jelenteni?

Figyelt kérdés
Az iwiwen tudom hogyan lehet, de a myvipen?
2011. jan. 1. 13:16
 1/5 anonim válasza:

Sehol...vagy is szólhatsz myvip Ágikának,de nem tudom hogy fog e valamit tenni.

A myvip egy szóval jellemezhető : S.Z.A.R

Már leélte a fénykorát,mindenki a facebookon van.

Esetleg fenyegesd meg a tagod,hogy feljelented ha nem távolítja el a képeidet.

Tőlem is ellopták már a képimet,de miután megmondtam neki,hogy ha nem törli feljelentem.

Törölte az egész adatlapot.

2011. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki nyílvánosan felteszi a képeit a netre, számíthat rá, hogy talán használni fogják. Egyetlen ellenszere van----szignózni kell a képeidet.
2011. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem is egyszer ellopta vmi kiscsaj vipen a képeimet.Felrakta az adatlapjára és azt állitotta,hogy ő van rajtuk.Egy csomó pasi irogatott kommentárt,hogy milyen jól néz ki,ő meg köszi,köszike,köszi fiúk... háát szánalmas volt :D.Tesóm véletlen akadt rá,azt hittem felrobbanok mikor megláttam.Aztán infon megmutattam az osztálytársaimnak,innentől fogva rászállt az egész osztály.Még azok is akikkel amúgy nem voltam jóba.

Mindenki "gyönyörü" kommikat meg leveleket irt neki,hogy mekkora szánalmas és képzelhetik milyen lehet élőbe,meg,hogy tuti vmi agyi baja van,ezek még a szép levelek voltak,szidták világba.Egy idő után megtette a hatását mikor már kb. a 30-dik embertől kapta a szép üzeneteket , leszedte.

De komolyan milyen szánalmasak az ilyenek... :S

2011. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugy volt, hogy leszedte a fényképeimet. És kitalált egy <uj embert> és erre az adatlapra töltötte fel a képeimet... pff.
2011. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy a férjemről lopott le egy képet egy nő.Tavaly nyár végén viszonyuk volt,de szakított vele a férjem,és ezt nem képes elviselni a mai napig.

Az iwiwről lopta el a képet ,de ott jelentettem, leszedették vele a képet.Aztán ez az elmebeteg regisztrált a férjem nevében,és nagy pofátlanul bejelölt ismerősének, onnan tudtam meg.Jelentettem,és utána írt egy pofátlan üzenetet, hogy "szarkavaró vagyok, mert ki akarom tiltatni az iwiwről, de semmit nem érek el vele,mert ők úgyis tovább taliznak,szerelmeskednek..."

26 éves,és 2 gyereke van, de úgy látszik agyilag gyerekszinten van. A férjem 43 éves,én 42.

Miután ott nem boldogult, feltöltötte magának a my vipre,mert ott már nem vagyok fent,miatta töröltem magam, mert oda is írkálta a hülyeségeit.

A férjem írt neki sms-t hogy szedje le, de nem hallgat rá.

Mi a célja vele,bosszú, vagy ez az öröme, hogy lássa más is kibe(más férjébe) szerelmes?Az a furcsa,hogy itt 2kapcsolatban" van,és úgy jön le a hogy a férjemmel.Az iwiwen pedig egyedülállóként, pedig van élettársa...

2011. jan. 4. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!