Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok letiltani bizonyo...

Hogyan tudok letiltani bizonyos oldalakat fire foxal? Pl iwiw, h csak azt ne hozza be, de minden mást igen.

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Start - Futtatás - notepad c:/windows/system32/drivers/etc/hosts


Ez a parancs megnyit egy jegyzettömb ablakot. Az utolsó sorba 127.0.0.1 előtaggal be kell írni az oldal nevét.

Példa:

127.0.0.1 iwiw.hu

127.0.0.1 www.iwiw.hu

127.0.0.1 [link]


Aztán lementeni. Ha minden oké, akkor ezt az oldalt nem nyitja meg egy böngésző sem.

2010. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom, nem magadnak akarod letiltani, mert akkor nem mész oda. Hanem másnak. Megmondanád miért?

2010. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!az meg h miért sztem rám tartozik....
2011. jan. 1. 01:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudod, ha bármilyen kapcsolat lenne köztünk, és ezt csinálnád a gépemmel, kiverném a biztosítékodat.
2011. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kimondta,hogy a más gépe?Azt sem tudod miért akarom csinálni,am meg foglalkozz a saját dolgoddal!
2011. jan. 2. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Azt elfelejtettem, de biztos egyértelmű, hogy a c: helyére természetesen azt a meghajtót kell beírni, amelyiken a windows van.


Amúgy pedig néha nem árt ez. Pl a kislányomnak én is letiltottam oldalakat, főleg azokat, ahol sok pedofil barom fordul elő.

2011. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!