Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a film részeket...

Hogy lehet a film részeket egybe rakni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy filmet és 3 részből áll, azokat szeretném "eggyé egyesíteni", ha lehet ilyet csinálni! Légyszi segítsetek!
2010. dec. 29. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Formatfactory, ingyenes program.
2010. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, és most mit csináljak? Nagyon béna vagyok! Elmagyaráznád pontosan?
2010. dec. 29. 17:28
 3/6 vagyokakilehetek ***** válasza:
100%

mi sem egyszerűbb ennél,

[link]


[link] #num=10&hl=hu&client=firefox-a&hs=U8z&rls=org.mozilla:hu:official&&sa=X&ei=hGgbTaruGpHrOYKo2ZUJ&sqi=2&ved=0CBYQBSgA&q=format+factory+tutorial&spell=1&fp=5a5ec83cc6fb99fb


az hogy valaki nem tudja hogy milyen progi kell még rendben hogy megkérdezi. de hogy azt hogy hogyan kell használni ne tudja megkeresni a google-n??



Boldog új évet...

2010. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Haladó -> videó egyesítés


Ennél többet tényleg ne kelljen már körmölni. :D

2010. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem irod milyen op. rendszered van. Ha W7, töltsd fel rá a Windows Live Movie Maker-t, amely XP-re nem jó. Bármilyen és bármennyi videofájl-t összefésülhetsz vele egy fájllá és azt ki is irhatod DVD-re.

Pl. üdülésemet HD-s fotógéppel készitett 80db fájllal örökitettem meg, amelyet összefésültem 1 fájllá. Sajnos csak wmv fájl-t produkál, de Format Factory-val avi vagy más fájllá tudod konvertálni.

2010. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne mondd, hogy nem vagyunk segitőkészek a hogyanra is, ime még oktatóvideo is:


[link]

[link]

2010. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!