Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt hogyan kell megcsinálni?

Ezt hogyan kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
Most vettem egy rotert...Tp-Link WR340GD típusút. Sikerült mindent megcsinálni amit adtak a segédletben...de amikor a laptopon csatlakoznék akkor kéri a biztonsági kulcsot....tőlem csak egyszer kért ott meg a netemnek a felhszn...meg a jelszava kelett.....1.(milyen biztonsági kulcsot írjak be) 2. ha bírtam a jelszót a netemét akkor azt írja hogy eltérő hálózati kulcsok....Kérlek segítsetek.
2010. dec. 29. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj fel a router hálózati központjába (valamelyik leíráson írja, hogy milyen IP-n, milyen jelszóval tudsz belépni, webböngésző segítségével kell fellépni), és ott meg kell keresni a biztonsági szekciót, a jelszós védettséget, stb, és vagy törölni a jelszót, vagy megváltoztatni. Utóbbi ajánlott!


Konkrétumot nem tudok mondani, mert én csak az SMC paneljét ismerem.

2010. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha ezeket már megcsináltam...de így nem jó...olyan hogy jelszó törlése nem is találtam...de raknék rá jelszót...csak nem tom hogy mi az
2010. dec. 29. 13:50
 3/4 A kérdező kommentje:

most már azt megtalálltam de amikor próbáltam csatlakozni azt írta hogy ütközés mert az ip cím az ugyan az

a gépen is kiírta meg a laptopon is....most ilyenkor mi van?

2010. dec. 29. 14:20
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget...nár sikerült megcsinálnom...:)
2010. dec. 30. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!