Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kezdő filmletöltő vagyok....

Kezdő filmletöltő vagyok. Data-n keresztül próbálkozom. Jelszómegadás nélküli filmeket hogy lehet kicsomagolni?

Figyelt kérdés
Sok olyan oldalt találtam, ahol data-s filmeket lehet letölteni. EGyet (ahol megadták a kicsomagoláshoz szükséges jelszót) sikerült is. Viszont 90%-nál (amik szintén data-s filmek) nincs jelszó. Letöltöttem egy ilyet is, de nem tudom kicsomagolni, mert jelszót kér. Mi a teendő az ilyen filmekkel?
2010. dec. 28. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg kell szerezned a jelszót. Lehet hogy lemaradt véletlenül a forrás oldalon, vagy csak rosszul van megtörve a szöveg, és ott a jelszó, csak beleolvad más szövegbe. Ha végképp nincs ott jelszó, de szükség van rá akkor két dolgot tehetsz.

Ha az oldal nem lopkodja a linkeket, és a feltöltő a saját munkáit teszi ki jelszóval, akkor megnézed a többi témáinál mi a jelszó. Általában ugyanazt használják, ezért ha egy helyen lemarad, akkor máshonnan kinézed mit szokott használni. A másik lehetőség hogy a linkeket lopkodják egymástól az oldalak, ezért az egyik letöltőlinket ne a címsorba írd be (hogy betöltsön), hanem google-ba. Ki fog adni találatként oldalakat, ahol ez a téma meg van osztva. Megnézed hogy máshol ki van-e hozzá rakva a jelszó, így megtudod mi volt. Ha sehol sincs jelszó mellékelve, akkor lehet hogy nincs is jelszó a fájlhoz. Ebben az esetben a letöltés rossz, mert nincs letöltve az egyik part teljesen. Kicsomagolásnál a winrar megáll, és hibát jelez, azt írj hogy "hibás jelszó?", miközben nem azzal van a baj, hanem az adott partnál megszakadhatott a letöltés, és nem a teljes méret van meg a gépeden. Ebben az esetben amelyik nem jó, azt letöltöd újra.

2010. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!