Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a www.mysims.hu...

Mi történt a www.mysims.hu oldallal?

Figyelt kérdés
Beírom a keresőbe és azt írja ki hogy nem található... esetleg megszűnt?? Tud valaki valamit?
2010. dec. 28. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Képzeld, a napokban én is így jártam! :( Nem találom és tisztára fel vagyok háborodva. Talán megszűnhetett vagy ilyesmi. Tegnap még meg volt, csak valamiért nem engedett be és hibát jelzett ki. Segíteni nem tudok, bocsi. Remélem többen is hozzászólnak.
2014. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Leylala válasza:
Szia, nálam sem különb a helyzet. Nem hozza be az oldalt, csak annyit, hogy ERROR 403 - FORBIDDEN . Eleinte azt hittem, hogy csak szerverkarbantartás van, de 6 napja????? o.o .. kötve hiszem.
2014. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leylala nekem is pont ugyanezeket írja ki!!!! Egy piros kör benne egy fehér kéz és nagybetűvel oda van írva hogy ERORR! Tuti hogy az oldallal van valami baj! :(
2014. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Újra jó az oldal de nem sokáig. Sajnos szeptemberben MEG FOG SZŰNNI!!!! :((((((((((((((((((((( Pedig olyan jó oldal volt! Kár érte! :(
2014. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!