Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wlan pirosan világít és nem...

Wlan pirosan világít és nem tudok a laptopommal a wifihez kapcsolódni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy hozod te össze a Wifi-t a Wlan-nal? Wifi=vezetéknélküli, wlan=vezetékes. Most akkor melyik?
2010. dec. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jenci ***** válasza:
A WLAN és a WIFI egy és ugyanaz.Mindkettő vezeték nélküli technológia.Szerintem pihentesd--azaz áramtalanítsd--majd helyezd újra üzemebe.Egyébként ma sokat szarakodott a net.
2010. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szerintem valamilyen beállítás probléma lehet mert minden tökélete, kivétel a vezeték nélküli internet.

Azért írtam hogy pirosan világít a Routeren a Wlannál, mert biztos hogy nincs baj az én laptopommal(amivel a wifihez szeretnék kapcsolódni). meg ha piros akkor az valami olyat jelent, hogy nincs aktiválva vezeték nélküli internet. Csak nem tudom hogy hogyan tudom beállítani hogy újra zölden világítson.

2010. dec. 26. 01:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Türelmesen próbálgasd ,általában 3 nap alatt szokták mások is beállítani a routerüket ,neked is sikerülhet.
2010. dec. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig működött minden, nem itthon lakom csak a karácsonyra jöttem haza, és amikor legutoljára jöttem haza akkor minden normálisan be volt állítva és működött.
2010. dec. 26. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!