Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért csinálta ezt a gép?!?

Mért csinálta ezt a gép?!?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy megnéztem egy oldalt (csak egyszer), de sajnos "elraktározta" amit én nem akartam, méghozzá ott, hogyha beírom hogy: w, akkor megtalálom a legalján. Remélem érthető. Pl: beírom, hogy "w" ( felülre, ahova be kell írni az oldal címét pl: www. satöbbi.hu) És lejön a összes lehetőség és ott a legalján.

VALAKI SEGÍTSEN!!!! El lehet, valahogy onnan tüntetni?


2010. dec. 22. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom 'olyan' oldal :D ciki :)
2010. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz?
2010. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz első megnyugtattál.... másodiknak: háát nem vagyok egy ész az ilyenekhez és nem tudom mi az a böngésző... -.- talán Mozilla? Olyan van?
2010. dec. 22. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox-ban eszközök/előzmények törlése, bejelölöd a böngészési és letöltési előzményeket, és a űrlapkitöltési és keresőmezők előzményei (de akár mindet is, hogy biztos legyen, hogy minden eltűnik), fent beállítod az időtartamot, majd törlés most gomb.
2010. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
IMÁDLAK!!!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 22. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!