Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem látja a ruter a modemet....

Nem látja a ruter a modemet. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

kb egy hete nettezés közbe megszakadt a kapcsolat kihúztam a rutert és modemről kipróbáltam úgy volt net. Próbálgattam álitgatni de mindenre 0-t írt (ip,stb...) gondoltam a ruter a rossz vettem egy újat de ugyan az volt a helyzet majd egyszer csak kapcsolódott és 2 napig megint volt net ruterral de szakadozott aztán megint teljesen elment és most megint csak modemmel tudok kapcsolódni.

T-com os kábel net van és egy tl-r402m ruter

Az msn hibaelhárítója a kulcsfontóságú portokat és a tartománynév kiszolgálót hibásnak írja még ha simán modemmel kapcsolódok akkor is de ilyenkor megy az msn.


2010. dec. 22. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

" Nem látja a ruter a modemet. Mi lehet az oka? "

Az ,hogy nem értesz a beállításához,de ez nem probléma,sokan vannak akik nem vágják. Hívj egy hozzáértőt aki pillanatok alatt beállítja és máris minden jó lesz.

2010. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5 éve ruterezek nem hiszem hogy ez az oka. Főleg hogy ruter nélkül direktbe kötve is hibás nak írja az átjárót és a portokat. És 2 pc röl meg egy laptopról is ki lett próbálva. és a modemen a kábel aktiviti állandoan villog mintha adatforgalom lenne de akkor is ha a gép épp ki van kapcsolva. de hiába hívom a szolgáltatót szerintük minden oks mert netem van a ruter meg nem az ő gondjuk.
2010. dec. 22. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
A modemednek sincs baja ,hisz azt írod,hogy azon keresztül netezel,a neted is jó ,hisz azt írod,hogy megnézte a szolgid és jó. Meg szerintem a routereidnek sincs baja csak Te nem tudod bekonfigurálni helyesen őket . Két út van előtted,vagy belemélyedsz a routeredbe és megtanulod,vagy hívsz valakit aki már ért hozzá.
2010. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy nincs szeme.
2010. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megoldódott a baj Bementem a t-comhoz és mondtam hogy nézzenek már utána és kiderült hogy elmaradt számlám volt és szüneteltették a szolgáltatásom. Elvileg nem is lehetett volna netem az elmúlt 1 hétbe de gyakorlatilag csak a rutert zavarta a korlátozásuk.pedig az ügyintéző állította hogy lehetetlen hogy volt netem mert teljesen kikapcslták de hát volt mert valahogy a kérdést is kiírtam ide :D De kifizettem és most már zsír minden. :D kösz a válaszokat. sikerült a rutert is gond nélkül beálitanom szóval csak nem vagyok annyira hülye.
2010. dec. 23. 02:26
 6/6 A kérdező kommentje:
bár megspórolt volna a t-com egy pár felesleges kört ha az első ügyintéző veszi a fáradtságot és rá néz rendesen a dolgaimra nem pedig rávágja hogy náluk minden oks.
2010. dec. 23. 02:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!