Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megtalálni, ha...

Hogy tudom megtalálni, ha Keylogger van a gépemen?

Figyelt kérdés
A párom szokása keyloggert tenni a gépre. Csak azért mert nagyon kiváncsi.
2010. dec. 22. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltelepíted a Spybot programot (ingyenes) ami minden hasonló szemetet megkeres és lepucol a gépről. Frissíted, lefuttatod. Innen le tudod tölteni:


[link]


Ugyan nem ez volt a kérdés, de úgy kivágnám a helyedben a párodat, mint azt a bizonyos macskát...

2010. dec. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jah, úgy vágd pofán ha még egyszer ilyet csinál, hogy a gerince szakadjon ki. Aztán közöld vele, hogy 2-5 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető az, aki ilyet csinál. Majd közöld vele, hogy szakítasz, és hagyd ott.


Hidd el, az ilyen emberrel csak rosszabb lesz, úgy be fog zárni, mint a szél. Barátnőm férje is ilyen volt... Szabályosan el kellett menekülnie. Ott is kémprogramok, aztán minden email elolvasása, ellopta a telefonját, hogy megnézhesse az sms-eket, továbbküldte magának... Aztán váláskor jött a kinyomtatott Iwiw-el meg hasonlókkal. A bíró szólt rá, hogy ha ezt rohadt gyorsan nem rakja el, akkor feljelenti...


Ne legyél ilyen emberrel, menekülj addig, meg nem pisztollyal fenyeget majd meg...

2010. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy felteszel egy keyloggert a gépre, ha system32 meg hasonló mappákban turkál, akkor keylogger van a gépeden. Innen mellesleg megtudhatod, hoyg hová menti a program az adatokat, plusz a jelszót, amivel levan védve. És lehet vicces üzeneteket írni abba a txt-be.
2010. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van egy csomó ikon itt a System32-ben. Innen hogyan tovább?
2010. dec. 22. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak olyan keyloggerek, amiket nem talál meg sem vírusírtó, sem kémprogi kereső


Próbáld a varázskombinációkat. SHIFT+CTRL+ALT+K és hasonlók. Ilyen kombinációkkal lehet HIDE üzemből előhívni a keyloggereket.

2011. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!