Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megéri ezért felregisztrálni...

Megéri ezért felregisztrálni a Facebookra?

Figyelt kérdés

Én csak iwiw- re regisztráltam fel magam, viszont az összes ismerősöm fent van facebook- on. Lényegében semmi bajom nincs az oldallal, egy ideig én is tagja voltam, de amikor bejött ez az új profil oldal, felfüggesztettem a fiókomat, mert nekem túl komplikáltnak tűnt, a másikat is elég nehezen tanultam meg kezelni ... A kérdésem a következők lennének;

- Létezik még régi designnal rendelkező FB profil?

- Megéri "csupán" csak az ismerősök miatt felregisztrálni oda? Nekem semmi bajom nincs az oldallal, csak egy kicsit már untam a sok hülye kiírást, amit a közös üzenőfalra írt ki mindenki (pl.: matek órán, jaj de uncsi itthon, esik az eső, stb.)


2010. dec. 20. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

-nem, és nincs rá mód, Zuckerberg rákényszeríti mindenkire

-nem, ha nem találod meg benne a lehetőséget, akkor csak egy kolonc a nyakadon.

2010. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. dec. 20. 16:22
 3/4 Cory Rose válasza:
Felregisztrálhatsz azért, hogy legyen egy hely ahol gyorsan el tudnak érni, beállítod az email értesítőt fel se kell soha nézned, csak ha emailt kapsz róla hogy valaki írt.. Igazából én is ezért vagyok csak szinte fent (valamiért az ismerőseim nem szeretnek emailben kommunikálni, pedig szerintem ez lenne a legegyszerűbb...) használni nem nagyon szoktam, max. ha végképp nagyon unatkozom...
2010. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyetértek, a Facebook amúgy nagyon jó kapcsolattartásra, csak nem muszáj belebonyolódni.
2010. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!