Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok feltölteni...

Miért nem tudok feltölteni torrent-et?

Figyelt kérdés

sikerül mindent megcsinálni a leirtak alapján,fel is töltöm a torrent fájlt a(bigtorrent)oldalra de nem seedeli az uTorrentem.

Miért?

(kezdő seed opciot is próbáltam de semmi)

még soha nem sikerült feltöltenem torrent et úgy hogy müködjön is,tehát bármi előfodulhat(XD)


pls help


Köszi


2010. dec. 18. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Előtted fél órával kérdezték ugyanezt. Ugyanazt válaszolva: letöltötted az oldalról a saját torrentedet? Ha feltöltötted, akkor elérhető lesz a letöltési listában. Függetlenül attól hogy seedelni akarsz, le kell tölteni az oldalról a torrentet. Ezt a kliensben megnyitni. Mivel nálad megvan a teljes adatmennyiség, a hash 100%-ot fog jelezni, így letöltés helyett feltöltés fog elindulni, így te leszel az oldalon az első seeder, mert ez volt a cél.
2010. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi!!

sry h nem vettem észre

2010. dec. 18. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!