Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hány darab 0 pontos hirdetés...

Hány darab 0 pontos hirdetés volt eddig, a mait is beleszámolva? (pontpark)

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 00:22
 1/6 anonim válasza:
Én 15-re tippeltem és jóváírtak egy pontot :)
2010. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így fogják megszüntetni a napi kérdést is.

Legalábbis én ezt hallottam.

2010. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nehéz felfogni a szabályokat, kár hogy nem lehet vissza követni ezeket az embereket
2010. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Pont ezért itt beszéljük meg a válaszokat, mert nem lehet visszakövetni... amikor azért nem kaptunk 100 pontot mert nem értették meg az emberek hogy csak egy bizonyos dátumtól lehet igényelni egy napig és mindenki összevissza irkált e-mailt a pontparkosoknak az nem volt baj ezt a napi egy pontot meg sajnáljátok... ha olyan van akkor utánajárok, de te számoltad hogy hány 0 pontos hirdetés volt? Vagy csak tippeltél? Ilyenkor miért ne lehetne másnak segíteni...
2010. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
NEM IGAZ AZT AKAROD HOGY MINDENKITŐL MEGVONJÁK A PONTOT?? MERT AZ LESZ!! MÁR VALAMI TAPSI007 IS KIIRT GEY ILYEN KÉRDÉST5 NEM ÉRTEM MIÉRT KELL ELRONTANOD MÁSOK ÖRÖMÉT TÖK KÖNNYŰEK A MEGOLDÁSOK!!!
2011. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem akarom hogy elvegyek a napi kérdést de erre szerintem senki se tudta fejből a választ.... Ha olyan van utána nézek
2011. jan. 6. 06:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!