Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segitenél letölteni egy...

Segitenél letölteni egy hanganyagot a MR1 hangtárából? :-)

Figyelt kérdés
Itt van a link: [link] a 10órás müsort szeretném "eltenni" emlékbe. Hogy tudnám megőrizni? Orbittal próbálkozok de az az egész napot leszedné szerintem!
2010. dec. 13. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Orbittal le lehet és valóban nem áll meg.Úgy szoktam,hogy mikor a letöltött fájl mérete eléri a 28MB-ot akkor leállítom és mp3 kiterjesztést adok neki.Az kb egy óra.
2010. dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor az elejét is szedi le.Nekem meg ugye a 10órás kell.. Már 33 Mb lejött,de nem meren leállitani.
2010. dec. 13. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a 10 órás adásra kattintasz,akkor 10 órától kezdi és veszi míg meg nem állítod.
2010. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most jöttem rá,hogy onnan nem is Orbittal szoktam,hanem Flashgot-tal./Firefox plugin/

Orbittal hogyan csinálod?

2010. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjelenik a Getit felirat,mellette a kis nylacska lefelé s ott van hogy GRAB++,arra rámész s kijön egy másik progi hogy az oldalon milyen leszedhető tartalmakat talált.(Flv,avi,mp3 stb) S megnézed hogy melyik az amelyik neked kell s kipipálod,majd bejön egy letöltésvezérlő(torrent szerűség) és ott irja h hány %nál tart,meg mikor raktad be:) Tök jó kis programm,nagyon szeretem. Alapból leszedi a youtube videókat is:)flvben:)))
2010. dec. 14. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!