Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Exploreren volt de mozillára...

Exploreren volt de mozillára váltottam . és nem tudok updatolni. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 22:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legelőször próbálkozz egy rendszer visszaállítással korábbi időpontra.(start menü,kellékek,rendszereszközök)


Vagy pedig-de az csak egy tipp-nem tudom,működik-e:


Töltsd le valahonnan az internet explorert,és telepítsd fel.Szerintem egy új telepítéskor felülírja a régi böngésző maradványait,vagy kiegészíti azt.Bár nem lehet tudni,elvégre microsoft termékről beszélünk...


Itt egy link,de ez elvileg csak akkor működik,ha jogtiszta a windowsod:


[link]


Ha crackelt wined van,de át szokott menni az eredetiség teszten,úgy hiszem,hogy akkor is fel tudod telepíteni.


Ha nem sikerül,akkor keresned kell egy internet explorert,ami szintén feltört.Magyart nehezebben fogsz találni,mint angolt(nem nagyon használ ma már senki ie-t a kalózok közt),de valószínűsítem,hogy ez mindegy,és ugyanúgy működni fog.Esetleg próbálkozhatsz még a windows cd hibajavító konzoljával.Legvégső esetben újratelepítés biztosan segít,de ezt igyekszik mindenki elkerülni.Ha amúgy is időszerű lenne már,akkor lehet,hogy ez lesz a legjobb megoldás.


Egyébként nem tudom,mit csináltál,de biztos,hogy nem a firefox telepítése okozta a galibát.


És végül:Miért is olyan fontos updatelni?Nem vírusirtóról beszélünk...

2009. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
Bár ez nem ide kapcsolódik, de a 22:46-os válaszoló hírére reagálva: ha a Microsoft nem csatolhatja a saját böngészőjét az operációs rendszeréhez, akkor pl. hogy a búsbánatba látogassak el Mozilláékhoz, és töltsem le az Ő szoftverük? Idióták!
2009. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,hogy minden új számítógéphez kapni fogsz ajándékba egy böngészőt cd-n.Olyat,amilyet szeretnél,vagy olyat,amilyet ajánlanak.Valszeg az ie piaci részesedése rohamszerűen csökkeni fog...
2009. jan. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem a Mozilla kezdeményezte ezt az egészet,hanem az Opera...
2009. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Ha nem sikerül,akkor keresned kell egy internet explorert, ami szintén feltört."


A Microsoft már rég megengedte az IE7 telepítését a hamis windowsokra is. (Mert az IE6 mint tudjuk sz*r, és így nagyobb lehet a részesedésük a böngészőfronton) A hivatalos oldalukról is le lehet tölteni, és az update is megy. Amelyik verzió a szoftverbázison van fenn, az valóban csak a jogtiszta windowsra jó, mert akkor még nem engedte a Microsoft a telepítését hamis windowsra. Ami nem települ, csak ha feltört változat, az a Media Player.

2009. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudtam,kösz a helyreigazítást.Nem is emlékszem mikor kattintottam utoljára az ie ikonjára,mert szerintem nemcsak a 6 szar,hanem a 7 is.Úgy,ahogy van.Amit mesélsz,az egyébként jellemzően microsoftos húzás...
2009. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igaz. Az IE7-et én se használom, csak ha Firefox nem tud megnyitni valamit. Nem is ajánlom senkinek a használatát.
2009. jan. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!