Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az hogy van, hogy a t-mobiloso...

Az hogy van, hogy a t-mobilosok ingyen facebook-ozhatnak?

Figyelt kérdés
a mobilomon wap internet hozzáférés van, de ugy halottma meg a többi soztálytársamnak is van. viszont nekik még wapjuk sincs ha jól tudom és nem előfizetésesek. és nem vesz le tőlük egy forintot sem. ez igaz? hogy lehetséges?
2010. dec. 12. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


ezt a kérdést én tettem fel, és ugyanúgy nem kaptam rá értékelhető választ, mint ahogy az előző végignézett 200ra se. 100% hogy itt is lesz aki belinkeli a keresést mobil facebook-ra, de merem remélni hogy legalább te kapsz valami normális választ, nem csak azt hogy "keress vissza"...

2010. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
úgy hogy a t-mobile csinált egy befektetést
2010. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hopp, egy ilyen kérdést ma már megválaszoltam.

Ahogy előttem is írták, a facebook-nak van egy külön, ingyenes változata, ami a 0.facebook.com-on érhető el (persze csak t-mobile hálózatról). Ez egy nagyon leegyszerűsített felület, szinte csak arra jó, hogy írj az üzenőfalra és megnézd a leveleidet.


[link]


Net előfizetés kell hozzá! A T-mobilnál a NetStart, nincs havidíj és facebook-ozáshoz jó.

[link]

Interneten keresztül lehet megrendelni, aktiválni, fizetni nem kell.

2010. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat főleg az utolsónak. Megy a pont mindenkinek.
2010. dec. 13. 02:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!