Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok felvenni zenét...

Hogyan tudok felvenni zenét az internetről vagy letölteni, olyan oldalakról amik nem videómegosztók?

Figyelt kérdés
Szeretnék pl. blogról myspaceról vagy teljesen más oldalról zenét letölteni úgy hogy ne szűrődjenek bele a háttérzajok se az oprendszerből. Valaki azt mondta hogy megtalálom a böngészőm temp mappájában ideiglenes fileként a betöltött zenét. Mit tehetek? Nem az általános videómegosztókról beszélek. Köszi a segítséget.
2010. dec. 8. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg így van ,hogy amit megnéztél,meghallgattál az ott van lementve ,fájlként a gépeden az ideiglenes mappában . Nem kell még egyszer letölteni ,elég kibányászni a gépből és pl kitenni az Asztalodra.
2010. dec. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk épp nem minden van a Temp mappában...


Firefox+ Download Helper add-on - leszed mindent.:)

2010. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hol tudom megnézni. Sz.tem valami rejtett mapában található meg . Total commanderrel néztem és iszonyú sok mellékmappa van tehát nem tom mit csináljak. azé kösz.
2010. dec. 9. 16:28
 4/8 asddaasdda ***** válasza:
a internet expoler mapába keresd vagy amilyen a böngésződ
2010. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz , mert mindegyik máshol tartja az általad keresettet .
2010. dec. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

TotalRecorder [link]

Ezzel mindent tudsz rögzíteni, ami átmegy a hangkártyán.

Vagy PolderbitS Sound Recorder...

2010. dec. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi

Attol féltem hogy beleszűrődnek az oprendszer hangeffectjei de most már mükszik.

2010. dec. 16. 16:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem működik sok hangkártyánál a vonalbemenet funkció mostanában, mert egyszerűen kihagyták a driverből ezt a lehetőséget. Ez a program abban okos, hogy saját virtuális drivert tesz fel, így lehet rögzíteni a hangkártya jelét.

Mennyit szívtam a gépemmel, míg végre ráleltem erre a programra. :))

2010. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!