Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mivel tudom növelni a vevőim...

Mivel tudom növelni a vevőim számát teszveszen?

Figyelt kérdés
méterárut árulok,meg könyveket,de alig jönnek vásárolni...
2010. dec. 8. 18:05
 1/2 anonim válasza:
Fix áron árulod őket? Én például belekalkulálom a postaköltséget is, így néha drágább egy áru, mintha üzletben venném. Tehát nem is licitálok rá. Pont most próbáltam eladni egy teljesen új könyvet, kevesebb mint 50%-ért, nem is licitáltak rá. Feltettem 1 Ft-ra minimálár nélkül. Így is keveset adtak érte, de legalább nem áll a polcon, mivel nekem van másik példány. 1 Ft-osnál kb. 4-5x annyian megnézték a könyvet. De ezzel bevállaltam, hogy jóval olcsóbban is eladom, ha kell. :(
2010. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jóóóóóval a bolti ár alatt vannak még postával együtt is... egy 1200/m es függönyanyagot 650/méter-ért árulok több fajtát,és nem nagyon veszik... pedig az egszenk nincs több postája 870nél... neved mi? szétnéznék nálad ha van fenn épp cuccod :)
2010. dec. 21. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!