Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Helyes SMC-WBR14S-N4 Router...

Helyes SMC-WBR14S-N4 Router beeállítás?

Figyelt kérdés
Üdvözletem, olyan problémába akadtam, hogy kaptam egy nem működő routert, és a Wireless Radio része ki van kapcsolva. Így vezeték nélkül nem tudok rákapcsolódni a routerre, és nem tudom bekapcsolni a rádiót. Ha valaki ért az ilyen routerhez, írjon kérem.
2010. dec. 7. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
admin felületen nem lehet bekapcsolni? Ha nem akkor nem sok esély van a felélesztésére, smc-k romlanak
2010. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

beirod a böngésződbe, hogy 192.168.2.1 beírod a jelszót...

aztán: Lesz egy olyan menüpont bal oldalt, hogy wireless

rákatt, majd a bal oldalon enabledre állítod.

onnantól vannak még egyéb beállítások, de ha nem bírsz el velük, ne is piszkáld.

2010. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, odáig én is eljutottam. Csak egy a bökkenő, nem csatlakozik a 192.168.2.1-es címhez sem, és nem érem el az Admin felületet.
2010. dec. 7. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Használd az UTP kábelt.

Kapnod kellett a modemhez, bedugod a modembe + a gépedbe, és utánna 192.168.2.1, jelszó: smcadmin.

Innentől állítgathatod.

2010. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, eddig sikerült, mindkét nem működő Routeremet beállítottam, a WLAN megtalálja a hálózatot, csak azt írja ki, hogy nincs internet kapcsolat, pedig jól vannak összekötve.
2010. dec. 11. 07:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!