Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a blog? (Kérdésed túl...

Mi az a blog? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy ilyen internetes izé, ahova irkálnak, csak azt nem értem, hogy mire jó ez?Mi az értelme?Valaki homályosítson már föl, légyszi:-)
2010. dec. 7. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Internetes napló. sok értelem tényleg nincs, én pl k.rvára nem szeretném a magánéletemet nyilvánosság elé tárni. Van aki ezt élvezi. Na erre jó.
2010. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem véletlen tűnt nekem egy nagy hülyeségnek...azért jó lenne, ha olyanok is írnának, akik szerint jó ötlet.
2010. dec. 7. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:

A blog egy weboldalhoz hasonló, naplószerü formában, de sokkal egyszerübb kezelni, naponta frissiteni,a kommenteket kezelni.


Miért csinálják? Te miért beszélgetsz! Hogy információt adj és kapj.

A legjobb blogok már nagy befolyással vannak a vásárlásra is, ezért értékük és az oldalon elhelyezett reklámokból a bevételük is jelentös! (némelyiket már egy külön csapat, szerkeszti!)

[link]

[link]


Tartalom szerint több fajta blog van.

A Techblogok sok érdekes és jó dolgot irnak, pár példa

[link]

[link]

[link]

[link]

utazást leiró

[link]

játék

[link]

de vannak főzéssel, gyerekneveléssel, stb foglalkozó blogok is

[link]

[link]

és a net szemét

[link]

[link]


Létezik énblog, ahol a saját életem irom le (habár ezek engem sem igazán érdekelnek :)),van akinek szüksége van a problémái gondjai "kiirására", és talán a hozzászólásokban még segítséget is talál. Az olvasók meg rájönnek nem csak nekik vannak gondjaik.

Azt mondod kit érdekel más ömlengése? Mégis, könyvben rengetegen olvassák Terézanyú szenvelgéseit, vagy a Twilight filmben Bella nyüglödését.

2010. dec. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Érdekes, engem azok sem érdekelnek:-) Ennél jobb ízlésem van irodalom terén:-)

Nem azért írtam ki a kérdést, hogy egymást piszkáljuk, hanem mert tényleg kíváncsi voltam, hogy mi ez a dolog.Köszi a netcímeket, majd átnézegetem őket.

2010. dec. 7. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:

10:35 vagyok

Nem piszkálni akartalak, távol áll tőlem, ha ezt érezted, elnézést.


A blog elönye a weblappal szemben a könnyü kezelhetöség, és a napi frissítés, postolás egyszerüsége, a hozzászólások lehetősége, kezelése. (sokszor a hozzászólások érdekesebbek, mint a cikk :))


A téma és a stilus már a bloggertöl függ.

[link]



Itt válogathatsz

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

2010. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ui.


Énblog

Sokszor a problémák kibeszélése, elmondása is sokat segít, ráadásul mindezt anonim módon... erre jó az énblog.

Nem is szokták sokáig irni, a lelkesedés hamar, pár hónap alatt elszáll.

2010. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!