Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Mennyit eszik az internetből"...

"Mennyit eszik az internetből" a Honfoglaló?

Figyelt kérdés

PL.: Játszok egy hosszú hadjáratot az kb mekkora letöltéssel jár? 100MB van egy-egy játék?


Mobilinternetem van feltöltőkártyás és nem mindegy hogy mennyit használom


Köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 4. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

1-2MBra tippelek, de sosem mértem le. Még lehet, hogy ennél is sokkal kevesebb. :)


Az egész játék alatt szerintem csak szöveg kerül küldésre (a kérdések, válaszok, a cset), meg persze az elején a Flasht is betölti, az egy kicsit több, mint a szöveg, de ezt egy jobb böngésző megtartja a gyorsitótárjában is. (ha sokat játszol...)

2010. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem eszik ilyen sokat.

Magát a keretprogramot kell a játék elején letölteni, ami viszonylag nagy mennyiség (nem tudom pontosan, szerintem 5-7 mega lehet), utána nagyon minimális adatforgalom van játék közben. Szerintem játékonként nincs 0,5 mega sem.


[link]

Ezt töltsd le ha naon fontos.A hálózati forgalmunkat kísérhetjük figyelemmel az ingyenes szoftver segítségével: grafikusan és számokban. Le- és feltöltési számok, ezek összesített adatai, napi, heti és havi felbontásban szerepelnek a szolgáltatások közt.

2010. dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nekem is mobilnetem van. és én is kipróbáltam h na akkor ma kivételesen játszok vele, talán nem fogyaszt annyit.

kb játszottam vagy 4-5 órát (közben meg msneztem és neteztem is) és kb 40MB internethasználat volt :) szóval a jó hír: nem fogyaszt annyira sokat és tudok vele játszani :)

2010. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!